moncika-kreativ.blog

moncika-kreativ.blog

nedeľa 15. septembra 2013

Bazárová vychytávka

Ahojte!
Keďže celé leto som  pre pracovnú vyťaženosť nikde nebola, tak som si minulý týždeň ukradla jeden deň na výlet do nášho okresného mesta.  Vlani o takomto čase som tam cestovala každý deň na rekvalifikačný kurz a s kamoškami sme prebádali zopár obchodíkov. Na  niektoré sa nedá úplne zabudnúť a zatúžila som navštíviť ich. A vyplatilo sa. Na niektorých vašich blogoch som videla krásne kúsky zo sekáčov, ale  v našom meste sú sekáče ale iba s oblečením. Tak sa pozrite, aké krásne povliečky na vankúše som tam objavila:

  Táto biela je úplne rozprávková

Veľká škoda, že boli len po jednom kuse

 Dečka s háčkovaným lemovaním sa mi hodí do spálne na môj stolík. Je troška poškodená, ale zamaskovala som to dekoráciami.


 Navštívila som aj obľúbenú ľudovku, kde som vlani videla nádherné umelé hortenzie a .... mali ich aj po roku, tak zdobia kútik v našej obývačke spolu s pivonkami. Sú skoro ako živé.


 Aj takúto milú drobnôstku som si odtiaľ doniesla. Myslím, že sa akurát hodí pre moju mini orchideu.                                   Pekný zvyšok nedele vám prajem a ďakujem za návštevu!
mončika

7 komentárov:

 1. Anonymný20:39

  Krásna ručná práca, vyšívanie je pekné, ale krásne. Páči sa mi aj háčkovanie, najmä preto, že je modrý rámik okolo. Zdravím.

  Rada

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ach, som nemala tú bielu obliečku vidieť :) Niečo nádherné! Nič si z toho nerob, že ich máš len po 1 kuse, u nás je každá úplne iná a spolu to tvorí pekný celok. Fajnový výlet do sekáča!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Že? Som z nej úplne hotová, kúpim jej nový mäkučký vankúš a budem ju vystavovať na obdiv :-D
   m.

   Odstrániť
 3. Monika, tak tomu sa povie nákupy. Takéto mám radšej ako keby som si kupovala oblečenie. Návliečky na vankúše sú numero uno. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Monika, vankúše sú prekrásne, mala si poriadne šťastie!!!!!
  Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Juj škoda, že boli iba po jednom kuse, ten biely to je klenot. Nádherná háčkovaná čipka, to sa tie naše prababičky mali, spali na takýchto vankúšoch :) Dobre si nakúpila, pekný je aj kvetináčik aj hortenzie, aj keď sú iba umelé.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moni, nádherné "drobné radosti" ..... Marki

  OdpovedaťOdstrániť