moncika-kreativ.blog

moncika-kreativ.blog

utorok 10. decembra 2013

Predvianočný čas

je plný príprav a očakávania. Aj v našom domove postupne viac a viac cítiť sviatočnú atmosféru.


V sobotu som od známych dostala sušenú medovku. Majú jej plnú záhradu. pestujú bylinky vo veľkom. Nastala dilema, kam ju odložiť a pri nákupoch v Lidl mi padli do oka lízanky v dóze a nápad bol na svete. Dózu som vylepšila etiketou a vo a lá......Takto sa mi pomaly rozrastá zbierka byliniek.  Mám ešte nasušenú lipu, ktorá ešte čaká na  svoju dózu.

Troška som ešte tvorila. Iba máličko po večeroch, lebo som väčšinu času v práci.  Zopár svojich výtvorov som vzala do nášho obchodíku a už sa mi podarilo čo-to predať. Hlavne tie s vianočným motívom. Ale toto srdiečko som sa rozhodla podarovať a to tej, ktorú vyžrebujem v mojej prvej súťaži. Bude to taký malý bonus, tak nezabudnite, ak chcete vyhrať nakuknite ku mne http://moncika-kreativ.blogspot.sk/2013/12/po-roku.html   a pridajte sa k ostatným!


Pekný večer vám prajem a želám veľa šťastia v súťažení.

mončika

9 komentárov:

 1. Ty vždy s niečím prekvapíš - bonus :)
  V.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moničko,krásné vánoční přípravy...moc se mi líbí ty baletky...ty jsou nádherné ...měj se moc krásně papa K.♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Upútala ma baletka :-), ... ale aj pekné vianočné dekorovanie. J.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Mončika, krásne dekorácie - srnčeky aj baletka. Ja som tiež "tetka bylinkárka" ale veruže takto pekne bylinky v skle uložené nemám...Budem sa inšpirovať ;). S pozdravom Natália

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekný večer , tá baletka je rozkošná...ale samozrejme aj nápad s bylinkami , ja takto podobne tiež skladujem bylinky a niekedy aj huby:-))ale neviem robiť také krásne etikety....

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Me encantan las fotografías, trasmiten, son geniales. Ha estado un regalo el visitar tu bloc, te invito visitar el mio y si te gusta espero que te hagas seguidora.
  Elracodeldetall.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moni, ta baletka je úžasná .... přeji ti krásné a hlavně pohodové Vánoce .... Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moni, i tobe krasne a pohodove Vanoce. Katerina

  OdpovedaťOdstrániť