moncika-kreativ.blog

moncika-kreativ.blog

nedeľa, 3. februára 2013

Ružičkové...

Dózy od gélu na vlasy majú u nás všestranné využitie. Poslúžili už na uloženie skrutiek, klincov a podobných drobností, ktoré sú pre domácnosť absolútne nevyhnutné. Sú také drobné, že sa rýchlo strácajú a takto sú bezpečne uzavreté v dózičkách. Gombíky a drobné pomôcky na šitie sú tiež našli svoj úkryt v gélových dózach. Troška som si ich spestrila, aby nepôsobili nudne a na to som si vybrala tieto krásne ružičkové servítky. Keď som ich dokončila, tak ma napadlo, že by mohli poslúžiť aj na sponky alebo gumičky do vlasov. S nejakým pekným dievčenským motívom by pekne vynikli aj na poličke v detskej izbe, tak možno nabudúce.....


 Rámik, ktorý som  na Vianoce dostala od dcéry, skončil v spálni na stolíku a pridala mi k nemu aj tento perlový náhrdelník.
 A asi som ju nakazila anjelomániou, pretože si kúpila tento krásny hrnček s krídlami a spolu s týmto milým obrázkom jej zdobia poličku v detskej izbe.


                                          Zdravím vás a prajem pekný zvyšok nedele!

                                          mončika

3 komentáre:

 1. Tie sú roztomilé Monči, najmä tie s drobnými ružičkami. Na skrutky a klince by som ich do garáže určite brala všetkými desiatimi :) Rámik je takisto krásny a o perlách ani nehovorím. Také si už kupujem asi pol roka, ale vždy zaváham, ani neviem prečo :) Maj sa krásne!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka Miška, dúfam, že zdravíčko už poslúcha!
   m.

   Odstrániť
 2. krásne vecičky také romantické :)

  OdpovedaťOdstrániť